Oczyszczacz powietrza - Therapy Air Ion + wieszak gratis

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 3 668,00 zł 3 840,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 3668.00

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 • zapytaj tel. 508 194 041
 • formularz kontaktowy
 • zapytaj tel. 508 194 041
 • promocja ratalna 3*0% w płatnościach PayU na 10 rat

Zobacz film:

Skład :

 • Urządzenie Therapy Air Ion PWC-570
 • Wieszak
 • Pilot
 • Gwarancja 5 lat

Innowacja w służbie zdrowego oddechu

Wysoka jakość wykonania, nowoczesna technologia, piękno i prostota użytkowania. System opiera się na przełomowej technologii, mającej na celu utrzymanie, użytkowanych przez nas pomieszczeń w czystości i aby uczynić je miejscem bezpiecznym dla zdrowia. Therapy Air® iOn jest urządzeniem, na które czekałeś! Rozwiązania zastosowane w urządzeniu, wykorzystują naturalne mechanizmy. Therapy Air® iOn to urządzenie: wielofunkcyjne, zaawansowane technologicznie, stylowe i przyjazne dla użytkownika. Pozwoli cieszyć się czystym powietrzem wokół Ciebie.

Najlepsza technologia - najlepsze efekty

Specjaliści firmy Zepter International, eksperci i technicy zaprojektowali i stworzyli innowacyjne urządzenie w trosce o zdrowie Twoje i Twojej rodziny!

dla całej rodziny
Technologia systemu Therapy Air® iOn oparta jest na wysoce zaawansowanej technologii, zdolnej do zwalczania różnego rodzaju zagrożeń dla Twojego oddechu i zdrowia. Jedną z głównych cech Therapy Air® iOn jest jego niesamowita wydajność i technologia, która bazuje na najprostszym, bezpośrednim sprzężeniu z użytkownikiem. Twoje indywidualne ustawienia mogą być zaprogramowane za pomocą jednego przycisku.

Therapy Air® iOn jest idealnym rozwiązaniem, by utrzymać pomieszczenia, w których spędzamy najwięcej czasu, w czystości i uczynić je bezpiecznymi dla naszego zdrowia, gdyż jego filtry oczyszczają powietrze i wzbogacają je jonami ujemnymi.

Działanie tego niezawodnego systemu oczyszczania jest jeszcze bardziej skuteczne, dzięki właściwościom jonów ujemnych. 

To mocne urządzenie składa się z:

 • pięciopoziomowego systemu filtrów
 • generatora jonów ujemnych

działających spójnie, w celu zapewnienia czystego, nieskażonego powietrza.

5 filtrów, Unikalna bariera
    Wszystkie filtry są umieszczone w specjalnym pojemniku i dopasowane do siebie tak, by tworzyć efektywny system. Zajmują mało miejsca i mogą być z łatwością wyjęte. Natychmiast po przejściu przez system 5 filtrów, które zachowują się jak nieprzepuszczalne bariery, wszystkie zarazki z powietrza są eliminowane. 

1 - FILTR ANTYSTATYCZNY
(Pre-Electrostatic Filter) eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśni, włosów, łupieżu, sierści zwierząt itd. 
filtr antystatyczny
2 - FILTR ANTYBAKTERYJNY
(Medium Filter) usuwa pozostałe mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie większe od 1 mikronu, pyłki itd, chroniąc filtr HEPA zlokalizowany obok. 
filtr antybakteryjny
3 - FILTR HEPA
 (HEPA Filter) eliminuje najmniejsze cząsteczki kurzu i dymu tytoniowego podczas, gdy antybakteryjny tiabendazol (organiczny anty bakteryjny związek chemiczny) usuwa bakcyle, pleśń i zarazki w celu powstrzymywania ryzyka infekcji.
filtr hepa
4 - FILTR ANTYALERGICZNY 
(AG Allergy Filter) jest kompozycją srebra, apatytu (minerału) i antybakteryjnego czynnika, który jest szczególnie skuteczny w walce z bakterią Legionella (Legionella bakcyl), która jest szkodliwa dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego, które są skutecznie wykorzystywane w walce z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i eliminowaniu przyczyn alergii, wirusem grypy i bakteriami.
filtr antyalergiczny
5 - FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM
(AC Deodorant Filter) eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, toksyczne gazy i inną woń dzięki atrybutowi, jaki posiada polegającym na wysokim wchłanianiu.
filtr węglowy
Te specjalne filtry nie pozwalają na przenikanie zanieczyszczeń co sprawia, że urządzenie uwalnia jedynie czyste powietrze. Oczyszczone powietrze dodatkowo przechodzi przez moduł zawierający generator jonów, miejsce nasycone jonami ujemnymi. 

ZALETY PRODUKTU

Therapy Air® iOn, rozwiązanie problemu zanieczyszczenia.

Proces jest nieustannie powtarzany przez cały czas działania Therapy Air® iOn z zaskakującymi efektami. 

Doskonały Oczyszczacz Powietrza
Eliminuje do 99,995% zanieczyszczeń w powietrzu.

Mocne odświeżenie
Specjalny, filtr odświeżający usuwa szkodliwe opary i zapach jedzenia lub dym tytoniowy. Toksyczne gazy jak VOCs(toluen, benzen, ksylen, styren), formaldehyd, amoniak, aldehyd octowy i kwas octowy są całkowicie eliminowane (bez dwutlenku węgla i tlenku węgla).

Generowanie ujemnych jonów
Kolosalna ilość wygenerowanych ujemnych jonów pozwala na cieszenie się naprawdę świeżym powietrzem.

Filtr antyalergiczny
AG/Apatyt, Anty-Legionella oraz czynnik przeciwbakteryjny to włóknina usuwająca bakterie i Legionella bakcyle, które są w szczególności niebezpieczne dla noworodków. Ekstrakt z liścia miłorzębu japońskiego jest przetwarzany w organizmie po to, by usuwać alergeny, wirusa grypy i bakterie.
 
Tryb Turbo 
Urządzenie oczyszcza powietrze w trybie turbo, w bardzo krótkim czasie, jeśli zanieczyszczenie jest wynikiem nadmiernej ilości kurzu lub woni.

Ochrona wygląda pięknie.
Funkcjonalność i zaawansowana technologia Therapy Air® iOn jest perfekcyjnym odbiciem jego stonowanego i nowoczesnego designu. Jego kształt i stylowo wkomponowany panel kontrolny stanowią znakomite zestawienie materiałów technologicznych i przyjemnych barw, co zalicza Therapy Air® iOn do grona ikon wzornictwa, pasujących do klasycznego wnętrza, ale jeszcze bardziej do nowoczesnego otoczenia.

Therapy Air® iOn jest eleganckim urządzeniem, które w dużym stopniu jest zgodne z najnowszymi trendami występującymi w architekturze wnętrz. Jego elegancja nie przesłania faktu, że urządzenie cechuje się wysoką efektywnością w oczyszczaniu powietrza, którym oddychamy.  

Możesz czerpać przyjemność z ekskluzywnego, pięknego urządzenia, doskonale wykonanego, a jednocześnie przyjaznego dla użytkownika.

Jest to profesjonalne urządzenie przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń. Weź głęboki oddech i spójrz na nie. To prawda - to Twój Therapy Air® iOn.
filtr powietrza
Co wyróżnia Therapy Air® iOn’

Wall-Hanging Slim Design – Możliwość zawieszenia urządzenia na ścianie
(Opcja) gratis

Smukły design sprawia, iż urządzenie można nawet powiesić na ścianie i będzie ono pięknym efektem dekoracyjnym.

Rytmiczne Czyszczenie
Tryb pracy
Ten tryb jest zaprojektowany dla optymalnego wewnętrznego obiegu powietrza i szybkiego niszczenia zanieczyszczeń.
tryb rytmiczny
Cicha praca w nocy
(Tryb nocny)
Urządzenie automatycznie zaczyna pracować cicho, aby wytworzyć przyjemną atmosferę w nocy.
cichy tryb nocny
Bezpieczeństwo wykonania dla użytkownika
Urządzenie przerywa pracę automatycznie w przypadku otworzenia przedniej pokrywy. Wejście i wylot powietrza są zaprojektowane tak, aby zapewnić Tobie bezpieczeństwo i zapobiec wypadkom. Produkt posiada automatyczne wyłączenie.
bezpieczeństwo urzytkownika
Tryb światła
Możliwość wyboru barwy światła na panelu kontrolnym urządzenia.
tryb światła
Tryb dziecięcy
Prędkość krążenia powietrza jest zmniejszana aby nie dopuścić odczucia chłodu przez dzieci.
tryb dziecięcy
Pilot
Pilot jest dołączony w celu zapewnienia jeszcze większej wygody. 
pilot

Dane techniczne:

 • INDEKS PWC-570/WIE
 • NAZWA THERAPY AIR® iON
 • ZASTOSOWANIE Urządzenie do oczyszczania i jonizacji powietrza
 • WAGA NETTO [KG]8.8
 • PRODUCENT HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
 • ZASILANIE 220 V-240V - 50HZ/60HZ
 • MOC 47 W
 • WYMIARY W OPAKOWANIU Wymiary urządzenia w opakowaniu 54,4 x 18,1 x 51 cm
 • SKŁAD Urządzenie z zestawem filtrów, pilot do sterowania, uchwyt do montażu na ścianie
 • KLASA BEZPIECZEŃSTWA Klasa II
 • PRZEWÓD SIECIOWY Nieodłączalny
 • METODA ZABEZPIECZENIA Wyłącznik automatyczny
 • METODA ZATRZYMYWANIA KURZU ZESTAW FILTRÓW: wstępny-antystatyczny, pośredni , HEPA , antyalergiczny ze srebrem , filtr z aktywnym węglem eliminujący nieprzyjemne zapachy.
 • POZIOM HAŁASU Minimum 21db- maksimum 46 db
 • MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ OCZYSZCZENIA 328m3/h
 • MAKSYMALNY PRZEPŁYW POWIETRZA (M3 / MIN)5,8
 • GENEROWANE JONY UJEMNE 220 000 jonów na cm3
 • GWARANCJA 2 lata
 • CERTYFIKATY / DEKLARACJE ZGODNOŚCI Znak zgodności CE dla urządzeń elektrycznych Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2004/108/EC w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2006/95/EC - niskonapięciowa dla sprzętu elektrycznego Deklaracja RoHS dotycząca ograniczeń zastosowania substancji niebezpiecznych.

 

Opinie o produkcie (3)

13 grudnia 2017

Polecam rodzicom alergików, mój trzyletni synek od momentu zainstalowania filtra w naszym mieszkaniu przesypia bez kaszlu całą noc. Jesteśmy zadowoleni z zakupu i obsługi -terapi air odebraliśmy osobiście w siedzibie firmy na Domaniewskiej 37 - warto zobaczyć budynek robi wrażenie. Pan Tadeusz pełen profesjonalizm- pozdrawiamy.

16 stycznia 2018

Filtr kupiłam jakieś 4 miesiące temu, ponieważ moja córeczka ma alergie wziewną. Ku mojemu zaskoczeniu pierwszą noc po zakupie i uruchomieniu w jej pokoju spała bez kaszlu. Moi znajomi też kupili ten filtr i są bardzo zadowoleni. Polecam

31 grudnia 2018

Kupiliśmy ten oczyszczacz po namowie znajomych pomimo tego iż już mieliśmy innej firmy. Mam porównanie choć używamy dopiero od miesiaca powietrze jest rzeczywiście inne. Minus to cena, ale jakość potwierdzamy zgodna z opisem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl